klimatyzacja wentylacja Warszawa
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na klimatyzacja wentylacja Warszawa. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Nawigacja...
Strona Główna
Artykuły
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Szukaj
...Online...
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 15
Najnowszy Użytkownik: Andrewsap
...Klimatyzator LG Galeria...
klimatyzator LG Galeria
Klimatyzacja naścienna LG Seria ArtCool GALERIA Inverter

Model : A09AW1

Moc chłodnicza: 2,7 (1,3 - 2,7 - 3,5) kW
Moc grzewcza: 3,5 (1,3 - 3,5 - 4,2) kW
Obsługiwana powierzchnia: do 20-30 m2

Charakterystyka:

LG z dumą przedstawia serię ARTCOOL Galeria. Przedni panel klimatyzatora pełni również funkcję ramy na zdjęcie. W połączeniu z prostym, lecz swym smukłym wyglądem, ARTCOOL łączy sztukę z technologią.

Klimatyzator LG serii ArtCool Galeria to bardzo cichy (22 dB) klimatyzator , w eleganckiej obudowie, standardowo wyposażony w filtr plazmowy + antyalergiczny. Charakteryzuje się trzy stronnym wydmuchem nawiewanego powietrza

Klimatyzator składa się z dwóch elementów - jednostki wewnętrznej (parownik) oraz jednostki zewnętrznej (skraplacz), instalowanej na zewnątrz pomieszczenia chłodzonego. Ekologiczny czynnik chłodniczy oraz innowacyjny wymiennik, praktycznie nie ulegający zniszczeniu, zapewniają znakomitą wymianę ciepła. Urządzenia LG zaliczają się do jednych z najbardziej znanych na polskim rynku. Doskonałe do domu, biura, hoteli i restauracji.


Funkcje produktu:
Bardzo elegancki i oryginalny panel j. wewnętrznej z możliwością podmiany zdjęcia
Funkcja Jet Cool - super szybkie schładzanie
System oczyszczania powietrza NEO Plasma - Opracowany przez LG plazmowy system oczyszczania powietrza usuwa nie tylko mikroskopijnej wielkości zanieczyszczenia i kurz, ale również domowe roztocza, pyłki i sierść zwierząt aby zapobiec chorobom alergicznym takim jak astma.
Filtr antyalergiczny - Filtr jest wzbogacony enzymami neutralizującymi alergeny, apatytem oraz organicznymi i nieorganicznymi związkami chemicznymi. Po przejściu powietrza przez filtr, zostaje ono skutecznie oczyszczone z czynników wywołujących alergie.
3-stronny wypływ powietrza
Oszczędność energii w trybie chłodzenia
Pilot na podczerwień z dużym, czytelnym podświetlanym wyświetlaczem - Urządzenie można obsługiwać za pomocą łatwego w obsłudze i wyposażonego w ekran LCD pilota. Zasięg działania pilota wynosi 8 metrów. W komplecie z pilotem znajduje się uchwyt do montażu na ścianie.
Automatyczny tryb pracy nocnej
24-godzinne programowanie ON/ OFF
Antykorozyjne złote lamele
Automatyczny restart - - Jeżeli w trakcie pracy urządzenia dojdzie do awarii zasilania, stan pracy przed awarią jest zapamiętywany i urządzenie zacznie działać automatycznie po przywróceniu zasilania
Technologia inwerterowa DC - Technologia inwerterowa zapewnia kontrolę prędkości jednocześnie silnika i sprężarki. Dzięki eliminacji cykli pracy stop-start, wydajność klimatyzatora znacznie wzrosła, przedłużając jednocześnie żywotność poszczególnych elementów urządzenia. Technologia inwerterowa LG zwiększa wydajność klimatyzatora, który jednocześnie pracuje ciszej oraz oszczędza zużycie energii nawet do 60%
Ekologiczny czynnik chłodniczy R410a
Klasa energetyczna A
Tryb chłodzenie, osuszanie, wentylator, ogrzewanie, auto

System oczyszczania powietrza NEO Plasma :

Antybakteryjne filtry (1) wstępne w pierwszym rzędzie usuwają duży kurz, pleśń. Potrójne filtry (3) składają się z filtra o ograniczonym składzie, który skutecznie eliminuje ból oczu i szyi. Wyposażone są w formaldehydowy filtr usuwający formaldehyd, który jest źródłem nowych domowych syndromów; zapobiega takim objawom jak zapalenie skóry, wymioty, zapalenie płuc. Filtry węglowe (2) o rozmiarze nano wyłapują cząsteczki zapachowe i całkowicie usuwają nieprzyjemne zapachy. Opracowany przez LG plazmowy system oczyszczania powietrza (5) usuwa nie tylko mikroskopijnej wielkości kurz, ale również domowe roztocza, pyłki i sierść zwierząt. Filtry Nano Bio Fusion (4) umożliwiają bioenzymom o wymiarze cząsteczek nano bezpośrednią penetrację ścianek komórki bakterii i alergenu, powodując ich rozkład i obumarcie.

Dodane przez Arecki dnia czerwiec 03 2011 22:22:29 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 434 Czytań - Drukuj
...klimatyzator kasetonowy FDT100V...
Klimatyzator kasetonowy FDT100VSVDane techniczne klimatyzacja:
Rodzaj: split
Typ klimatyzatora: kasetonowy
Funkcja klimatyzatora: chłodząco-grzewczy

JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA: FDT100V
Wydajność chłodnicza [kW]: 10,0
Wydajność grzewcza [kW]: 11,2
Przepływ powietrza [m³/h]: 20-27
Ilość prędkości wentylatora: 3
Kolor panela: biały
Kombinacja Multi: tak

JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA: FDC100VS
Zasilanie [V]: 230
Zakres temperatur dla chłodzenia [°C]: od -15 do +43
Zakres temperatur dla grzania [°C]: od -15 do +24
Przepływ powietrza [m³/h]: 76 (chłodzenie); 74 (grzanie)
Pobór mocy przy chłodzeniu [kW]: 2,76
Pobór mocy przy ogrzewaniu [kW]: 2,74
Czynnik chłodniczy: R410A
Ilość czynnika roboczego [kg]: 3,8
Podłączenie (ciecz/gaz/skropliny) [mm]: 9,52/15,88 (ciecz/gaz)
Maks. długość rur [m]: 50
Typ i liczba sprężarek: rotacyjna, szt. 1
Współczynnik COP: 3,62
Współczynnik EER: 4,09
Klasa energetyczna: A
Wymiary jednostki (dł./szer./wys.) [mm]: 840/840/298(jednostka wewnętrzna),370/970/845 (jednostka zewnętrzna)
Masa jednostki [kg]: 27,0+5,5 (jednostka wewnętrzna+panel); 74,0 (jednostka zewnętrzna)
Poziom hałasu [dB(A)]: 35-40 (jednostka wewnętrzna), 49 (jednostka zewnętrzna)
Opis:
Jednostki chłodząco-grzewcze w kolorze białym, dostępne w systemie split, możliwa kombinacja multi. Duże odległości i przewyższenia pomiędzy jednostkami.

Dodane przez Arecki dnia maj 23 2011 08:34:39 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 442 Czytań - Drukuj
...klimatyzator LG S09AHP ON/OFF...
klimatyzator LG S09AHNowoczesny klimatyzator ścienny LG można łatwo zainstalować na niewielkiej powierzchni. Zaprojektowany został z myślą o cichej pracy stwarzającej przyjazne warunki. Wyposażony w funkcję szybkiego chłodzenia Jet Cool zapewnia wysoką efektywność chłodzenia powietrza.

Klimatyzator składa się z dwóch elementów - jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej, instalowanej na zewnątrz pomieszczenia chłodzonego. Ekologiczny czynnik chłodniczy oraz innowacyjny wymiennik, praktycznie nie ulegający zniszczeniu, zapewniają znakomitą wymianę ciepła. Urządzenia LG zaliczają się do jednych z najbardziej znanych na polskim rynku.

Klimatyzator - zalety i funkcje urządzenia:
system oczyszczania powietrza NEO PLASMA,
nie ulegający zniszczeniu wymiennik jednostki wewnętrznej,
złote lamele wymiennika zewnętrznego GOLD FIN,
automatyczna zmiana trybu pracy,
funkcja JET COOL,
funkcja AUTO SWING,
pilot na podczerwień z dużym, czytelnym podświetlanym wyświetlaczem,
zdrowe odwilżanie,
automatyczny tryb snu,
24 godzinny timer,
funkcja gorącego startu,
automatyczne oczyszczanie AUTO CLEAN,
funkcja ogrzewania,
autorestart (w przypadku zaniku prądu urządzenie włącza sie samoczynnie po powrocie napięcia),
ekologiczny czynnik chłodniczy R410A.

KLIMATYZATOR LG S09AHP z montażem już od 3000 brutto

Dodane przez Arecki dnia maj 10 2011 23:25:02 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 434 Czytań - Drukuj
...Klimatyzator LG LIBERO...
klimatyzator LG LIBEROCiesz się czystym, cichym i komfortowym środowiskiem z klimatyzatorami LG. LG oferując szeroką i różnorodną paletę urządzeń klimatyzacyjnych pragnie zapewnić najwyższy poziom komfortu swoim klientom. Połączenie unikalnej stylistyki z nowoczesną technologią gwarantuje wygodę i perfekcyjną harmonię z Twoim stylem życia. LG przedstawia klimatyzatory z serii Libero. Wykonane w technologi Super Inverter plasują się w klasie energetycznej A+.

Klimatyzatory LG zapewniają optymalne warunki dla wypoczynku i pracy, dzięki możliwościom kontroli takich parametrów otoczenia jak temperatura, wilgotność czy jakość powietrza. Obsługa klimatyzatorów LG jest łatwa i przyjemna. Natomiast zamiast stosowania sprężarki o stałej prędkości, inwerterowy system wykorzystuje sprężarkę o zmiennej prędkości obrotowej, dostosowującą ilość czynnika chłodniczego do potrzeb aktualnie panujących w pomieszczeniu celem odpowiedniego jego schłodzenia lub ogrzania. Powoduje to, że klimatyzatory z inwerterem są bardziej ekonomiczne i efektywne w pracy niż tradycyjne, pracują znacznie ciszej i posiadają najbardziej zaawansowane funkcje.

System NEO-Plasma jest wyposażony w 5 filtrów, gdzie powietrze przechodzi 5-etapowy proces oczyszczania. W trakcie tego procesu usuwany jest kurz, pleśń, niemiłe zapachy i dym papierosowy. Klimatyzator zalecany dla alergików, posiada atest PZH.
KLIMATYZATOR Z MONTAŻEM OD 3800 PLN
więcej informacji tel 506 825 567

Dodane przez Arecki dnia maj 03 2011 18:23:05 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 532 Czytań - Drukuj
...klimatyzacja- błędy montażowe...
klimatyzacjaUrządzenia klimatyzacyjne typu split powszechnie montowane są w domach, mieszkaniach, małej gastronomii i w większości małych obiektów usługowych, ale również w biurowcach i centrach handlowych, gdzie zabezpieczają lokalne pomieszczenia IT, czy stanowią uzupełnienie centralnego przygotowania powietrza. Jednak w przypadku małych obiektów urządzenia klimatyzacyjne wykorzystujące jako chłodziwo tzw. czynnik z bezpośrednim odparowaniem są w praktyce jedynym sposobem na kontrolę temperatury powietrza.

Dodane przez Arecki dnia kwiecień 16 2011 15:30:51 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 346 Czytań - Drukuj
...wentylatory przeciwwybuchowe...
wentylacjaWentylatory w wersji przeciwwybuchowej przeznaczone są do pracy w miejscach, w których istnieje prawdopodobieństwo pojawienia się atmosfer wybuchowych powstałych w wyniku istnienia mieszanin powietrza z gazami, parami, mgłami i pyłami szkodliwych substancji emitowanych w pomieszczeniu

Dodane przez Arecki dnia kwiecień 16 2011 15:10:26 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 310 Czytań - Drukuj
...sterowanie klimatyzacją ...
klimatyzatorDobierając sterowniki do klimatyzacji warto również przyjrzeć się ich funkcjom dodatkowym. Wiele sterowników ma nie tylko trzy lub cztery, ale po siedem wyjść sterujących. I nie mówimy tu o drogich sterownikach, ale o kompaktowych i tanich sterownikach produkowanych masowo.

Dodane przez Arecki dnia kwiecień 16 2011 15:08:15 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 346 Czytań - Drukuj
...klimatyzacja a odzysk ciepła...
klimatyzacja 1Czas kryzysu nie jest łatwy dla nikogo. Potencjalni inwestorzy ograniczają inwestycje, konsumenci zmniejszają zakupy, a banki ograniczają dostępność kredytów. Każdemu zależy na zmniejszeniu kosztów i wydatków. Możliwość ograniczenia kosztów jest zawsze mile widziana, a w dobie kryzysu wręcz zalecana. Ale w którą stronę iść? Zmniejszyć koszt inwestycji czy raczej koszty jej późniejszej obsługi? A może jedno i drugie? Czy to jest możliwe? Trudno jest znaleźć rozwiązania pozwalające na oszczędność w czasie eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych przy jednoczesnym niewielkim koszcie inwestycji. Nawet jest to nie możliwe. Ale zawsze można znaleźć złoty środek, który pozwoli na takie zaprojektowanie instalacji klimatyzacji i rozwiązań, taki dobór urządzeń i komponentów, że zwiększone koszty inwestycji zwrócą się już w początkowej fazie jej eksploatacji. Dotyczy to również instalacji klimatyzacji, których prawidłowe zaprojektowanie pozwala na spore oszczędności energii w trakcie jej późniejszej eksploatacji

Dodane przez Arecki dnia kwiecień 16 2011 15:04:10 Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy - 333 Czytań - Drukuj
Strona 3 z 3 < 1 2 3
...Logowanie...
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
...Shoutbox...
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.

wentylacja separator bezpłatne pożyczki chwilówka dla dłużników pożyczka online chwilówka dla dłużników szybkie pożyczki online chwilówka za darmo

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie